Պատվիրատուն` «Հայկական Կարիտաս» բարեսիրական ՀԿ-ն, որը գտնվում է ՀՀ, ք․ Գյումրի, Հ․ Սարգսյան փ․, նրբ․ 3․ տ․8 հասցեում, հայտարարում է գնանշման հարցում, որն իրականացվում է մեկ փուլով:
Սույն ընթացակարգի արդյունքում ընտրված մասնակցներին սահմանված կարգով կառաջարկվի 1 տարով կնքել․ հյուրասիրության կազմակերպման ծառայության մատուցման պայմանագիր (լոթ 1) և միջոցառումների կազմակերպման համար տարածքի վարձակալության պայմանագիր (լոթ 2)։ Պայմանագիրը կնքվում է ըստ տարվա ընթացքում նախատեսվող անհրաժեշտ ծառայության առավելագույն հաշվարկի։ Վճարումը կատարվելու է յուրաքանչյուր ծառայության մատուցումից հետո 5 աշխատանքային օրում՝ ըստ մատուցված ծառայության ակտի։
Ընտրված մասնակիցը որոշվում է ոչ գնային պայմաններով, հաշվի է առնվում որակի համապատասխանությունը և ընտրվում է դրանցից ամենացածր գին առաջարկողը։
Մրցույթի հայտերի բացման և գնահատման նիստի արձանագրությունը կուղարկվի մրցույթի բոլոր մասնակիցներին։
Մրցույթի հայտերն անհրաժեշտ է ստորագրված տարբերակով ուղարկել a.hamalbashyan@caritas.am և s.minasyan@caritas.am հասցեին մինչև մարտի 10-ը ժամը 12։00-ը վերնագրում նշելով IEQE-7, լոթ 1 կամ լոթ 2։