«Հայկական Կարիտաս»-ի Տաշիրի Հայ Կաթողիկէ «Փոքրիկ Իշխան» կենտրոնը աշխատանքի է հրավիրում կենտրոնի համակարգողի: Համապատասխան բարձրագույն կրթությունը, աշխատանքային փորձը, համակարգչի եւ անգլերեն լեզվի գերազանց իմացությունը պարտադիր են: Կարդալ ավելին… >>
«Հայկական Կարիտաս»-ի Տաշիրի Հայ Կաթողիկէ «Փոքրիկ Իշխան» կենտրոնը աշխատանքի է հրավիրում կենտրոնի համակարգողի: Համապատասխան բարձրագույն կրթությունը, աշխատանքային փորձը, համակարգչի եւ անգլերեն լեզվի գերազանց իմացությունը պարտադիր են:
Աշխատանքի նկարագրություն՝
- – Համակարգել Կենտրոնի գործունեությունը եւ «Հայկական Կարիտաս»-ի «Դժվարին իրավիճակներում ապրող երեխաների ու նրանց ընտանիքների զարգացում» Ծրագրի ղեկավարին ներկայացնել հաշվետվություններ:
- – Ապահովել Կենտրոնի աշխատողների միջեւ պարտականությունների ռացիոնալ բաշխումը:
- – Հետեւել գործողությունների պլանի հստակ իրականացմանը:
- – Կազմակերպել գործողությունների պլանի եւ կենտրոնի օրակարգի մշակումը:
- – Կատարել ֆինասական գործարքները եւ ներկայացնել փաստաթղթերը «Հայկական Կարիտաս»-ի ֆինանսական օգնականին:
- – Աջակցել անձնակազմի ներսում համապատասխան աշխատանքային եւ հոգեբանական մթնոլորտի ստեղծմանը:
- – Ապահովել իրեն տրված լիազորությունների սահմաններում կենտրոնի հետ կապված բոլոր հարցերի լուծումը:
- – Հանձնարարություններ եւ ցուցումներ տալ աշխատողներին Կենտրոնի հետ կապված հարցերի վերաբերյալ եւ կատարել հսկողություն:
- – Վերահսկել շահառուների մասին անհատական տեղեկատվական բազայի կազմումը:
- – Սոցիալական աշխատողների հետ կազմել եւ Ծրագրի ղեկավարին ներկայացնել շահառուներին տրվող ծառայությունների կազմակերպման շաբաթական պլան:
- – Կատարել ծրագրի ղեկավարի հրահանգով կամ կարգադրություններով իր վրա դրված այլ պարտականություններ կապված Կենտրոնի ընդհանուր գործունեության հետ:
- – Իրականացնել օրվա սննդի բաշխման գործընթացը:
- – Ընդունել, հաշվառել մատակարարների կողմից Կենտրոն բերված սննդաքանակը եւ բաց թողնել օրվա համար նախատեսված տեսականին խոհարարին:
- – Մշտապես հետեւել ներկրվող սննդամթերքի եւ շահառուներին մատուցվող սննդի որակին:
- – Կազմակերպել հանդիպումներ այլ կազմակերպությունների հետ եւ համակարգել տեղեկատվության տրամադրումը այն հեռուստաընկերությանը, որը պատրաստելու է հեռարձակման համար նախատեսված տեսանյութերը:
- – Ձեռք բերել տեղեկատվություն (հաջողված պատմություններ, մեկնաբանություններ եւ այլն) եւ այդ տեղեկատվությունը տպագրման համար հասանելի դարձնել:
Ռեզյումեներն ուղարկել h.sargsyan@caritas.am էլ. հասցեին: Դիմելու վերջնաժամկետն է 31.07.17թ. ժամը 17:00:

“Little Prince” social center for children of «Armenian Caritas» in Tashir is seeking for a center coordinator. Higher education in the relevant field, work experience, computer literacy and excellent knowledge of English language are required. Read More –>>
“Little Prince” social center for children of «Armenian Caritas» in Tashir is seeking for a center coordinator. Higher education in the relevant field, work experience, computer literacy and excellent knowledge of English language are required.
Job Description:
- – Coordinate the activities of the Center and present reports to the manager of the «Family based promotion of children and youth in challenging circumstances» project.
- – Ensure the rational distribution of responsibilities among staff members.
- – Monitor the precise implementation of the action plans.
- – Organize the development of a strategic plan and an agenda for the Center.
- – Make financial transactions and submit the documents to the financial assistant.
- – Create a suitable work environment and favorable psychological atmosphere in the organization.
- – Ensure the solution of all issues related to the Center within the scope of given authority.
- – Give orders and instructions to employees on issues related to the Center and supervise them.
- – Supervise development of an individual database on beneficiaries.
- – Present to the project manager a weekly plan for the organization of services for beneficiaries, prepared with the participation of social workers.
- – Perform other duties imposed by instructions or orders of the project manager and related to the overall activity of the Center.
- – Organize the daily food distribution process.
- – Accept and monitor the amount of food, delivered by distributors.
- – Receive and provide the cook with the necessary products, needed for the day.
- – Constantly monitor the quality of the delivered foodstuffs and the food, served to beneficiaries.
- – Organize meetings with other organizations and coordinate the provision of information the TV Company that will prepare videos for broadcasting.
- – Collect information (successful stories, comments, etc.) and make that information available for printing.
Please apply to this job by sending your resume to the following h.sargsyan@caritas.am email address. Deadline for submission of applications is 31.07.17; 17:00 p.m.